Stowarzyszenie Prawników Rynku Motoryzacyjnego zrzesza obecnie kilkudziesięciu indywidualnych prawników i kancelarii – specjalistów w różnych dziedzinach prawa motoryzacyjnego.

Poniżej znajduje się tylko kilka ich losowo wybranych profili. Jeżeli poszukujesz konkretnego prawnika możesz skorzystać z wyszukiwarki . Wystarczy wypełnić jedną rubrykę lub kilka dla bardziej szczegółowego wyszukiwania.

W celu znalezienia kancelarii można skorzystać z mapy na dole strony.

Zatwierdzono
Marek Wojda
doradca podatkowy
Kontakt

+48 506 164 015

marek.wojda@martinitax.pl

O mnie

Doradca podatkowy, współzałożyciel i Partner w kancelarii Martini i Wspólnicy. W toku swojej kariery współpracował z importerami, producentami części oraz dealerami samochodowymi. Był pełnomocnikiem podatnika przed Trybunałem Sprawiedliwości UE w sprawie C-395/09 Oasis East. Jest współautorem komentarza do Dyrektywy VAT (Unimex) oraz ustawy o VAT (CH Beck, wcześniej Difin), autorem licznych artykułów i opinii opublikowanych w czasopismach specjalistycznych i prasie codziennej.

Specjalizacja: Dealerzy, Producenci / Importerzy pojazdów, Rynek części, Podatki, Sprawy sądowe, Floty i samochody firmowe
Zatwierdzono
Maciej Chrzan
radca prawny
Kontakt

+22 246 00 30

maciej.chrzan@jara-law.pl

O mnie

Kieruje Zespołem Prawa Nieruchomości, wchodzącym w skład praktyki Prawa Spółek oraz Fuzji i Przejęć w kancelari JDP. Od kilkunastu lat specjalizuje się w bieżącym i transakcyjnym doradztwie prawnym dla klientów z branży nieruchomości oraz motoryzacyjnej. Obsługuje transakcje związane z nabywaniem, sprzedażą oraz najmem nieruchomości komercyjnych. Odpowiada również za projekty finansowania i refinansowania inwestycji. Doradza w zakresie joint venture, finansowania projektowego, finansowania prowadzenia działalności oraz w zakresie restrukturyzacji grup kapitałowych.

Specjalizacja: Dealerzy, Producenci / Importerzy pojazdów, ASO, Rynek części, Sprawy sądowe, Postępowanie arbitrażowe
Zatwierdzono
Bartosz Mazur
doradca podatkowy
Kontakt

+ 48 530 141 357

bartosz.mazur@taxens.pl

O mnie

Menedżer i doradca podatkowy w Gekko Taxens Doradztwo Podatkowe. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu podatków VAT i CIT. Doradza zarówno importerom i dealerom, jak i firmom leasingowym, dzięki czemu zna problemy branży motoryzacyjnej z perspektywy wszystkich zainteresowanych podmiotów. W toku dotychczasowej kariery brał udział w projektach związanych m.in. z wdrażaniem procedur podatkowych, programów motywacyjnych czy regulaminów samochodowych. Prowadził także przeglądy podatkowe i due dilligence.
Autor wielu publikacji i komentarzy w prasie branżowej. Współautor książek „Meritum podatki 2019”, „Zmiany w podatkach i księgowości 2018” oraz „Zmiany w podatkach i księgowości 2019”.

Specjalizacja: Dealerzy, Komisy / Samochody używane, ASO, Warsztaty niezależne, Rynek części, Podatki
Zatwierdzono
Maciej Krotoski
adwokat
O mnie

Partner w kancelarii M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni Spółka Komandytowa, od kilkudziesięciu lat specjalizującej się w obsłudze sektora motoryzacyjnego. W bieżącej praktyce prawnej stale doradza podmiotom gospodarczym z sektora dystrybucji pojazdów. Ponadto kierował zespołem przeprowadzającym transakcję nabycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa przez wiodącą grupą kapitałową z branży motoryzacyjnej. Redaktor naczelny serwisu www.moto-prawo.pl.

Specjalizacja: Dealerzy, ASO, Rynek części, Sprawy sądowe, Floty i samochody firmowe
Zatwierdzono
Marcin Wynimko
adwokat
Kontakt

+48 510 735 385

marcin@wynimko.pl

O mnie

Adwokat i wspólnik w Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego Wynimko i Partnerzy. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorstw. W ramach prowadzonej praktyki zajmuje się obsługą korporacyjną i doradztwem dla największego na Podlasiu i jednego z największych w Polsce dealera samochodów.

Specjalizacja: Dealerzy, ASO, Spory z ubezpieczycielami, Podatki, Sprawy sądowe
Zatwierdzono
Paweł Kozłowski
adwokat
Kontakt

+48 602 459 425

pawel.kozlowski@adwokatura.pl

O mnie

Członek zarządu Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego. Adwokat od 2007 roku. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych, w szczególności dotyczących zaniżonych odszkodowań z tytułu napraw powypadkowych oraz wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy. Od wielu lat współpracuje z szeregiem autoryzowanych i nieautoryzowanych warsztatów naprawczych oraz z wypożyczalniami samochodów reprezentując je z sukcesami w sądach.

Specjalizacja: ASO, Warsztaty niezależne, Spory z ubezpieczycielami, Likwidacja szkód, Sprawy sądowe, Rzeczoznawstwo samochodowe
Przejdź do strony:
1 2 3

Wyszukaj

Kategoria

W promieniu Dystans: KM

Status

Uzyskaj wskazówki

Pokaż odległość w

Użyj swojej lokalizacji

Wynik wyszukiwania: 0
Ładuję...

Wskazówki dojazdu

Top