Stowarzyszenie Prawników Rynku Motoryzacyjnego zrzesza obecnie kilkudziesięciu indywidualnych prawników i kancelarii – specjalistów w różnych dziedzinach prawa motoryzacyjnego.

Poniżej znajduje się tylko kilka ich losowo wybranych profili. Jeżeli poszukujesz konkretnego prawnika możesz skorzystać z wyszukiwarki . Wystarczy wypełnić jedną rubrykę lub kilka dla bardziej szczegółowego wyszukiwania.

W celu znalezienia kancelarii można skorzystać z mapy na dole strony.

Zatwierdzono
adwokat
Maciej Krotoski
adwokat
O mnie:

Partner w kancelarii M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni Spółka Komandytowa, od kilkudziesięciu lat specjalizującej się w obsłudze sektora motoryzacyjnego. W bieżącej praktyce prawnej stale doradza podmiotom gospodarczym z sektora dystrybucji pojazdów. Ponadto kierował zespołem przeprowadzającym transakcję nabycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa przez wiodącą grupą kapitałową z branży motoryzacyjnej. Redaktor naczelny serwisu www.moto-prawo.pl.

Specjalizacja:: Dealerzy, ASO, Rynek części, Sprawy sądowe, Floty i samochody firmowe
Zatwierdzono
Dorota Szturemska
radca prawny
Kontakt:

+48 503 502 680

dorota.szturemska@gmail.com

O mnie:

Radca prawny świadcząca doradztwo niezależnym dystrybutorom pojazdów. Prowadzi kompleksową obsługę przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej m.in. firmy oferującej "auta na abonament", internetowej platformy obsługującej detaliczny obrót pojazdami oraz wielomarkowego salonu samochodowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie transgranicznych aspektów obrotu pojazdami w szczególności w kwestiach podatku akcyzowego. Opiniuje umowy: bankowe, leasingu, kredytu oraz najmu samochodów.

Specjalizacja:: Warsztaty niezależne, Kredyty / Leasingi, Wypożyczalnie samochodów
Zatwierdzono
radca prawny
Maciej Chrzan
radca prawny
Kontakt:

+22 246 00 30

maciej.chrzan@jara-law.pl

O mnie:

Kieruje Zespołem Prawa Nieruchomości, wchodzącym w skład praktyki Prawa Spółek oraz Fuzji i Przejęć w kancelari JDP. Od kilkunastu lat specjalizuje się w bieżącym i transakcyjnym doradztwie prawnym dla klientów z branży nieruchomości oraz motoryzacyjnej. Obsługuje transakcje związane z nabywaniem, sprzedażą oraz najmem nieruchomości komercyjnych. Odpowiada również za projekty finansowania i refinansowania inwestycji. Doradza w zakresie joint venture, finansowania projektowego, finansowania prowadzenia działalności oraz w zakresie restrukturyzacji grup kapitałowych.

Specjalizacja:: Dealerzy, Producenci / Importerzy pojazdów, ASO, Rynek części, Sprawy sądowe, Postępowanie arbitrażowe
Zatwierdzono
radca prawny
Małgorzata Miller
radca prawny
Kontakt:

+48 607 686 860

malgorzata.miller@motolegal.pl

O mnie:

Radca prawny wpisana na listę OIRP w Poznaniu. Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej. Świadczy doradztwo prawne w zakresie roszczeń wynikających z rękojmi, gwarancji. Opiniuje umowy kredytu, leasingu, prawnych zabezpieczeń zapłaty wierzytelności. Prowadzi spory z ubezpieczycielami. Prowadzi szkolenia dla branży motoryzacyjnej, w tym szkolenia z zakresu RODO. Ponadto, posiada duże doświadczenie w bieżącym doradztwie prawnym na rzecz instytucji finansowych.

Specjalizacja:: Dealerzy, ASO, Spory z ubezpieczycielami, Kredyty / Leasingi
Zatwierdzono
adwokat
Marcin Wynimko
adwokat
Kontakt:

+48 510 735 385

marcin@wynimko.pl

O mnie:

Adwokat i wspólnik w Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego Wynimko i Partnerzy. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorstw. W ramach prowadzonej praktyki zajmuje się obsługą korporacyjną i doradztwem dla największego na Podlasiu i jednego z największych w Polsce dealera samochodów.

Specjalizacja:: Dealerzy, ASO, Spory z ubezpieczycielami, Podatki, Sprawy sądowe
Zatwierdzono
doradca podatkowy
Bartosz Mazur
doradca podatkowy
Kontakt:

+ 48 530 141 357

bartosz.mazur@taxens.pl

O mnie:

Menedżer i doradca podatkowy w Gekko Taxens Doradztwo Podatkowe. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu podatków VAT i CIT. Doradza zarówno importerom i dealerom, jak i firmom leasingowym, dzięki czemu zna problemy branży motoryzacyjnej z perspektywy wszystkich zainteresowanych podmiotów. W toku dotychczasowej kariery brał udział w projektach związanych m.in. z wdrażaniem procedur podatkowych, programów motywacyjnych czy regulaminów samochodowych. Prowadził także przeglądy podatkowe i due dilligence.
Autor wielu publikacji i komentarzy w prasie branżowej. Współautor książek „Meritum podatki 2019”, „Zmiany w podatkach i księgowości 2018” oraz „Zmiany w podatkach i księgowości 2019”.

Specjalizacja:: Dealerzy, Komisy / Samochody używane, ASO, Warsztaty niezależne, Rynek części, Podatki
Przejdź do strony:
1 2 3

Wyszukaj

Kategoria

W promieniu Dystans: KM

Status

Uzyskaj wskazówki

Pokaż odległość w

Użyj swojej lokalizacji

Wynik wyszukiwania: 0
Ładuję...

Wskazówki dojazdu

Top