Stowarzyszenie Prawników Rynku Motoryzacyjnego zrzesza obecnie 34 indywidualnych prawników i kancelarii – specjalistów w różnych dziedzinach prawa motoryzacyjnego.

Profile naszych prawników wyświetlają się w kolejności losowej. Jeżeli poszukujesz konkretnego prawnika możesz skorzystać z wyszukiwarki poniżej. Wystarczy wypełnić jedną rubrykę, można też wypełnić kilka dla bardziej szczegółowego wyszukiwania).

Zatwierdzono
Paweł Tuzinek
radca prawny
Kontakt:

+48 694 246 921

p.tuzinek@zds.org.pl

O mnie:

Prezes Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego, radca prawny Związku Dealerów Samochodów. Od 2010 roku świadczy pomoc prawną polskim dealerom, odpowiadając na bieżące problemy prawne tej branży. Opiniował niemal wszystkie nowe umowy dealerskie i stale opiniuje większość dokumentów kierowanych do sieci dealerskich przez importerów, ubezpieczycieli, banki i inne podmioty. Stale uczestniczy w procesach tworzenia prawa, przygotowując opinie, stanowiska i postulaty w imieniu branży.

Specjalizacja: Dealerzy, ASO, Elektromobilność / Autonomika
Zatwierdzono
Małgorzata Miller
radca prawny
Kontakt:

+48 607 686 860

malgorzata.miller@motolegal.pl

O mnie:

Radca prawny wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie papierów wartościowych, prawie rynku kapitałowego, prawie bankowym i prawie spółek. Posiada duże doświadczenie w bieżącym doradztwie prawnym na rzecz instytucji finansowych. Poza sektorem finansowym zdobyła doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz branży medycznej (obsługa niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej).

Specjalizacja: Dealerzy, ASO, Spory z ubezpieczycielami, Kredyty / Leasingi
Zatwierdzono
Maciej Krotoski
adwokat
O mnie:

Partner w kancelarii M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni Spółka Komandytowa, od kilkudziesięciu lat specjalizującej się w obsłudze sektora motoryzacyjnego. W bieżącej praktyce prawnej stale doradza podmiotom gospodarczym z sektora dystrybucji pojazdów. Ponadto kierował zespołem przeprowadzającym transakcję nabycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa przez wiodącą grupą kapitałową z branży motoryzacyjnej. Redaktor naczelny serwisu www.moto-prawo.pl.

Specjalizacja: Dealerzy, ASO, Rynek części, Sprawy sądowe, Floty i samochody firmowe
Zatwierdzono
Marcin Wynimko
adwokat
Kontakt:

+48 510 735 385

marcin@wynimko.pl

O mnie:

Adwokat i wspólnik w Kancelarii Prawa Gospodarczego i Podatkowego Wynimko i Partnerzy. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorstw. W ramach prowadzonej praktyki zajmuje się obsługą korporacyjną i doradztwem dla największego na Podlasiu i jednego z największych w Polsce dealera samochodów.

Specjalizacja: Dealerzy, ASO, Spory z ubezpieczycielami, Podatki, Sprawy sądowe
Zatwierdzono
Anna Jakubowska
radca prawny
Kontakt:

+48 501 143 595

anna.jakubowska@lawbo.pl

O mnie:

Radca prawny od 2010 roku. Specjalizuję się w prawie spółek, prawie kontraktowym, w sprawach gospodarczych i bieżącej obsłudze przedsiębiorstw. Kluczową branżę w mojej działalności stanowi od wielu lat obsługa prawna rynku motoryzacyjnego, w tym dealerów samochodów, warsztatów naprawczych oraz wypożyczalni samochodowych oferujących pojazd zastępczy z OC sprawcy na czas naprawy. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, w tym z zakładami ubezpieczeń.

Specjalizacja: Dealerzy, ASO, Spory z ubezpieczycielami, Likwidacja szkód, Sprawy sądowe, Wypożyczalnie samochodów
Zatwierdzono
Dariusz Brzozowski
radca prawny
Kontakt:

+48 508 080 848

dariuszbrzozowski@me.com

O mnie:

Radca prawny specjalizujący się w ochronie prawnej sektora motoryzacyjnego. Świadczy obsługę dla autoryzowanych dealerów i niezależnych firm. Swoje doświadczenie zbudował wspierając japońskie koncerny samochodowe i największego sprzedawcę samochodów używanych w Polsce.

Specjalizacja: Dealerzy, Komisy / Samochody używane, Producenci / Importerzy pojazdów, ASO, Wady pojazdu, Sprawy sądowe
Zatwierdzono
Paweł Kozłowski
adwokat
Kontakt:

+48 602 459 425

pawel.kozlowski@adwokatura.pl

O mnie:

Członek zarządu Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego. Adwokat od 2007 roku. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych, w szczególności dotyczących zaniżonych odszkodowań z tytułu napraw powypadkowych oraz wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy. Od wielu lat współpracuje z szeregiem autoryzowanych i nieautoryzowanych warsztatów naprawczych oraz z wypożyczalniami samochodów reprezentując je z sukcesami w sądach.

Specjalizacja: ASO, Warsztaty niezależne, Spory z ubezpieczycielami, Likwidacja szkód, Sprawy sądowe, Rzeczoznawstwo samochodowe

Wyszukaj

Kategoria

W promieniu Dystans: KM

Status

Uzyskaj wskazówki

Pokaż odległość w

Użyj swojej lokalizacji

Wynik wyszukiwania: 0
Ładuję...

GPS

Top