Stowarzyszenie Prawników Rynku Motoryzacyjnego zrzesza obecnie kilkudziesięciu indywidualnych prawników i kancelarii – specjalistów w różnych dziedzinach prawa motoryzacyjnego.

Poniżej znajduje się tylko kilka ich losowo wybranych profili. Jeżeli poszukujesz konkretnego prawnika możesz skorzystać z wyszukiwarki . Wystarczy wypełnić jedną rubrykę lub kilka dla bardziej szczegółowego wyszukiwania.

W celu znalezienia kancelarii można skorzystać z mapy na dole strony.

Zatwierdzono
radca prawny
Maciej Chrzan
radca prawny
Kontakt:

+22 246 00 30

maciej.chrzan@jara-law.pl

O mnie:

Kieruje Zespołem Prawa Nieruchomości, wchodzącym w skład praktyki Prawa Spółek oraz Fuzji i Przejęć w kancelari JDP. Od kilkunastu lat specjalizuje się w bieżącym i transakcyjnym doradztwie prawnym dla klientów z branży nieruchomości oraz motoryzacyjnej. Obsługuje transakcje związane z nabywaniem, sprzedażą oraz najmem nieruchomości komercyjnych. Odpowiada również za projekty finansowania i refinansowania inwestycji. Doradza w zakresie joint venture, finansowania projektowego, finansowania prowadzenia działalności oraz w zakresie restrukturyzacji grup kapitałowych.

Specjalizacja:: Dealerzy, Producenci / Importerzy pojazdów, ASO, Rynek części, Sprawy sądowe, Postępowanie arbitrażowe
Zatwierdzono
adwokat
Maciej Krotoski
adwokat
O mnie:

Partner w kancelarii M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni Spółka Komandytowa, od kilkudziesięciu lat specjalizującej się w obsłudze sektora motoryzacyjnego. W bieżącej praktyce prawnej stale doradza podmiotom gospodarczym z sektora dystrybucji pojazdów. Ponadto kierował zespołem przeprowadzającym transakcję nabycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa przez wiodącą grupą kapitałową z branży motoryzacyjnej. Redaktor naczelny serwisu www.moto-prawo.pl.

Specjalizacja:: Dealerzy, ASO, Rynek części, Sprawy sądowe, Floty i samochody firmowe
Zatwierdzono
prawnik
Maciej Kordalewski
prawnik
Kontakt:

+48 792 992 180

maciej.kordalewski@martinitax.pl

O mnie:

Prawnik, uczestnik Podyplomowych Studiów Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej. Współpracował z Zespołem Zarządzania Wiedzą Podatkową w Deloitte, a wcześniej w renomowanej kancelarii komorniczej w Warszawie. W Martini i Wspólnicy zajmuje się szeroko pojętą tematyką motoryzacyjną: autor publikacji z zakresu VAT w Rzeczpospolitej, portalu internetowym Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR, miesięczniku „Dealer" oraz w serwisie moto-prawo.pl

Specjalizacja:: Dealerzy, Producenci / Importerzy pojazdów, Podatki, Sprawy sądowe, Floty i samochody firmowe, Recykling / Odpady
Zatwierdzono
doradca podatkowy
Jerzy Martini
doradca podatkowy
Kontakt:

+48 509 853 669

jerzy.martini@martinitax.pl

O mnie:

Najlepszy doradca podatkowy zajmujący się VAT w Polsce (wg Rankingu Rzeczpospolitej 2018). Wymieniany jako czołowy polski ekspert podatkowy przez Chambers and Partners oraz International Tax Review. Z sukcesem reprezentował klientów w postępowaniach przed Trybunałem Sprawiedliwości UE w Luxemburgu m.in. w głośnej sprawie dotyczącej prawa do odliczenia VAT przy nabyciu samochodów z tzw. „kratką" (C-414/07 Magoora). Jest przewodniczącym zespołu VAT Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan.

Specjalizacja:: Dealerzy, Producenci / Importerzy pojazdów, Rynek części, Podatki, Sprawy sądowe, Floty i samochody firmowe
Zatwierdzono
adwokat
Paweł Kozłowski
adwokat
Kontakt:

+48 602 459 425

pawel.kozlowski@adwokatura.pl

O mnie:

Członek zarządu Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego. Adwokat od 2007 roku. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych, w szczególności dotyczących zaniżonych odszkodowań z tytułu napraw powypadkowych oraz wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy. Od wielu lat współpracuje z szeregiem autoryzowanych i nieautoryzowanych warsztatów naprawczych oraz z wypożyczalniami samochodów reprezentując je z sukcesami w sądach.

Specjalizacja:: ASO, Warsztaty niezależne, Spory z ubezpieczycielami, Likwidacja szkód, Sprawy sądowe, Rzeczoznawstwo samochodowe
Przejdź do strony:
1 2 3

Wyszukaj

Kategoria

W promieniu Dystans: KM

Status

Uzyskaj wskazówki

Pokaż odległość w

Użyj swojej lokalizacji

Wynik wyszukiwania: 0
Ładuję...

Wskazówki dojazdu

Top