ZARZĄD STOWARZYSZENIA

 

radca prawny Paweł Tuzinek

Prezes Zarządu

Radca prawny Związku Dealerów Samochodów niemal od początku istnienia tej organizacji. Ekspert i praktyk w dziedzinach prawnych dotyczących sprzedaży pojazdów i usług serwisowych. Od 2010 roku świadczy pomoc prawną polskim dealerom samochodów, odpowiadając na bieżące problemy prawne tej branży. Opiniował niemal wszystkie nowe umowy dealerskie i stale opiniuje ogromną większość dokumentów kierowanych do sieci dealerskich przez importerów, towarzystwa ubezpieczeniowe, banki i inne podmioty. Na bieżąco uczestniczy w procesach tworzenia prawa, przygotowując opinie, stanowiska i postulaty w imieniu branży dealerskiej.

 694-246-921 p.tuzinek@zds.org.pl

 

 

 

adwokat Paweł Kozłowski

Członek Zarządu

Adwokat od 2007 roku. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych, w szczególności dotyczących zaniżonych odszkodowań z tytułu napraw powypadkowych oraz wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy. Od wielu lat współpracuje z szeregiem autoryzowanych i nieautoryzowanych warsztatów naprawczych oraz z wypożyczalniami samochodów reprezentując je z sukcesami w sądach.

 602-459-425 pawel.kozlowski@adwokatura.pl

 

 

 

adwokat Maciej Krotoski

Członek Zarządu

Partner w kancelarii  M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni Spółka Komandytowa, od kilkudziesięciu lat specjalizującej się w obsłudze sektora motoryzacyjnego. W bieżącej praktyce prawnej stale doradza podmiotom gospodarczym z sektora dystrybucji pojazdów. Ponadto kierował zespołem przeprowadzającym transakcję nabycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa przez wiodącą grupą kapitałową z branży motoryzacyjnej. Redaktor naczelny serwisu www.moto-prawo.pl.

61 85-27-529 maciej.krotoski@krotoski-adwokaci.pl

 

 

 

KOMISJA REWIZYJNA

radca prawny Dariusz Brzozowski

radca prawny Małgorzata Miller

radca prawny Marcin Chomiuk