Zmień swoje zdjęcie w tle
Prześlij
radca prawny / INSEAD Global Executive MBA
Zmień swoje zdjęcie w tle

Jestem Partnerem Zarządzającym „Wołoszański i Wspólnicy Kancelaria Prawna” sp.k., obsługującej przedsiębiorców krajowych, jak również międzynarodowe firmy zajmującej się doradztwem prawnym oraz szerzej rozumianym doradztwem biznesowym. Współpracujemy z 85 kancelariami prawnymi na całym świecie jako jedyny w Polsce członek Alliott Global Alliance, światowego stowarzyszenia niezależnych firm prawniczych, księgowych i konsultingowych.
Specjalizuję się w prawie gospodarczym, w szczególności w prawie nowych technologii i praw autorskich. Na co dzień współpracuję z branżą automotive (doradzam m.in. importerom i dealerom), jak i branżą IT (doradzam producentom oprogramowań m.in. dla banków czy towarzystw ubezpieczeń).
Jestem również czynnym prawnikiem procesowym, w szczególności zajmuję się doradztwem w sporach na tle kontraktów handlowych (w tym umów agencyjnych) i dystrybucyjnych.

Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

Dealerzy, Producenci / Importerzy pojazdów, Sprawy sądowe, Wypożyczalnie samochodów, Floty i samochody firmowe, Elektromobilność / Autonomika
Warszawa