Już za niecały miesiąc, 22 czerwca odbędzie się kolejna, VI już edycja Seminarium Szkoleniowego Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego, czyli Mapa Prawna Motoryzacji 2023!

Zapraszamy na VI Seminarium Szkoleniowe Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego, które odbędzie się 22 czerwca w Warszawie, w Airport Hotel przy ulicy  Komitetu Obrony Robotników 24. Tegoroczne spotkanie skupi się na ważnych i aktualnych tematach dotyczących prawa pracy, rozporządzenia MVBER oraz najnowszych zmianach w Kodeksie postępowania cywilnego.

 

Podczas Seminarium będziemy mieli okazję wysłuchać cenionych ekspertów z dziedziny prawa motoryzacyjnego, którzy podzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Program seminarium obejmować będzie prezentacje, w trakcie których omówione zostaną najnowsze zmiany prawne oraz ich wpływ na praktykę zawodową w branży motoryzacyjnej. Po zakończeniu Seminarium odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego.

 

Agenda:

10.00-10.10

Start spotkania

10.10-11.10

„MVBER na kolejne 5 lat – sytuacja prawna rynku dystrybucji pojazdów”

radca prawny Paweł Tuzinek, prezes Związku Dealerów Samochodów

11.25-12.25

„Zmiany w prawie pracy dla automotive”

radca prawny Marta Rabe-Kozłowska, Turcza Kancelaria Radców Prawnych

12.40-13.40

„Najnowsze zmiany w postępowaniu cywilnym”

adwokat Adrian Andrychowski, Kancelaria JDP

14.00-14.30

Lunch dla uczestników i zakończenie seminarium

 14.30

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego (dla członków)

 

Serdecznie zapraszamy prawników, praktyków, przedstawicieli firm motoryzacyjnych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką prawną związaną z rynkiem motoryzacyjnym do udziału w VI Seminarium Szkoleniowym Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego. Będzie to również doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami w trakcie kuluarowych rozmów.

 

Liczymy na Państwa udział w tym ważnym dla naszego sektora wydarzeniu.

 

Zapisz się na Biuletyn Prawa Motoryzacyjnego, żeby na bieżąco otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach w agendzie spotkania!


Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie 22 czerwca 2023 roku w Airport Hotel Okęcie w Warszawie, przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 24.