Początek 2024 roku w kancelariach członkowskich Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego okazał się być czasem odbierania zasłużonych nagród za dotychczasową działalność i świetne wyniki, ale nie zabrakło też miejsca na merytoryczne wystąpienia!

 

Szuszczyński Kamińska Kancelaria Prawa Pracy po kilku latach wróciła do stacjonarnej formy cyklicznej konferencji pod hasłem „Prawo pracy i HR – najważniejsze orzeczenia sądów pracy oraz stanowiska urzędowe w prawie HR”. Blisko 250 osób przybyło do Poznania, by spotkać się z ekspertami przy okazji już 9. edycji tego wydarzenia

 

Turcza Kancelaria Radców Prawnych wsparła działania fundacji To Help Africa, która realizuje projekt wiercenia studni w Afryce. Dostęp do wody pitnej daje mieszkającej tam społeczności szansę na normalne życie. Brawo!

 

Odbyła się  II edycja ‘’ Women’s Fleet. Kobiety w motoryzacji!’’ To wyjątkowe wydarzenie, które w całości poświęcone jest Kobietom w branży motoryzacyjnej, gromadzi liderki i menadżerki różnych szczebli, tworząc inspirującą przestrzeń do wymiany doświadczeń i rozwoju. Członkini SPRM Małgorzata Miller z M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni uczestniczyła w tym wyjątkowym wydarzeniu wnosząc cenne spojrzenie na rozwój kobiet w branży motoryzacyjnej.

 

Widok prawników w kajdankach nie jest czymś, co widuje się na co dzień, zwłaszcza gdy wszyscy się uśmiechają. Zespół został dobrowolnie zamknięty w escape roomie o nazwie Emergency Exit, gdzie wszyscy mieli okazję doskonale się bawić przy okazji pokazując jak skutecznie budować relacje w zespole.

 

Kancelaria Gekko Taxens po raz kolejny została wyróżniona w Rankingu firm i doradców podatkowych Dziennika Gazeta Prawna! W kategorii firmy zatrudniające od 3 do 20 osób z uprawnieniami zespół awansował o dwie pozycje i zajmuje obecnie 10 miejsce.

 

W prestiżowych, międzynarodowy rankingach zostali wyróżnieni nasi członkowie! Jerzy Martini (Band 1 Tax Consultants) z MartiniTAX oraz  Marcin Kolasiński (Band 3 Competition Law) z Kieszkowska Rutkowska Kolasiński Kancelaria Prawna otrzymali wyróżnienia w tegorocznej edycji Chambers Europe. Natomiast kancelaria JDP oraz członkowie zespołu dr Marcin Chomiuk i Adrian Andrychowski zostali po raz kolejny notowani w rankingu The Legal 500.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za jeszcze wiele takich sukcesów!