Członkowie Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego w ostatnim czasie skupili się na edukacji!

 

Sukcesem zakończyła się prawno-porównawcza konferencja na temat prawa spółek, podsumowująca doświadczenia po ponad roku obowiązywania „dużej reformy” Kodeksu spółek handlowych. Koordynatorem merytorycznym wydarzenia był dr Marcin Chomiuk z kancelarii JDP.

 

Przedstawiciele Wołoszański & Partners Law Firm wzięli udział w konferencji regionalnej EMEA 2024 dla członków Alliott Global Alliance poświęconej sztucznej inteligencji oraz transformacji cyfrowej.

MartiniTAX rozpoczął współpracę z Kołem Naukowym Prawa Podatkowego – WPiA UW, a pierwsze oficjalne spotkanie członków koła z przedstawicielami kancelarii było nie tylko inauguracją współpracy, ale również okazją do ciekawej dyskusji na temat specyfiki pracy w branży podatkowej.

 

Pozostając w akademickim klimacie, odbyło się drugie seminarium wiosennej tury Akademii Prawa Umów JDP dla studentów z Koła Naukowego Prawa Cywilnego “Lege Artis” WPiA UW, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie doradztwa kontraktowego. Podczas spotkania Adrian Andrychowski poprowadził warsztat na temat wykonywania zabezpieczeń umownych w praktyce.

 

Kancelaria M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni była częścią tegorocznych Targów Pracy i Praktyk. Organizatorem tego wydarzenia był Uniwersytet SWPS.

 

Przedstawiciele kancelarii M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni znaleźli również czas na udział w biegu EKIDEN PragmatIQ. Maratończycy ukończyli bieg w czasie 04:04:25, tym samym poprawiając czas uzyskany w poprzedniej edycji! Brawo!

 

Na koniec pragniemy pogratulować Piotrowi Piechowiczowi oraz Pawłowi Jaworskiemu z Gekko Taxens oficjalnego dołączenia do grona doradców podatkowych! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!