“Ekspert Flotowy” to wspólny projekt marki Škoda, Škoda Szkoła Auto i magazynu FLOTA. To przedsięwzięcie zorganizowane dla wszystkich osób zajmujących się zarządzaniem parkiem aut służbowych, aby w innowacyjny sposób podzielić się nie tylko wiedzą, ale i doświadczeniem. Organizatorem projektu jest również Volkswagen Financial Services, który wspiera projekt dzieląc się swoim doświadczeniem i najlepszymi praktykami dotyczącymi leasingu, finansów i optymalizacji kosztów zarządzania firmowej floty. Dzięki wsparciu tak silnych marek Ekspert Flotowy reprezentuje najwyższy poziom organizacyjny, edukacyjny i merytoryczny.

 

W 2018 roku w przedsięwzięciu udział wzięło ponad 570 osób, którzy łącznie zarządzali flotą ponad 100 000 pojazdów.

 

Inauguracja VII edycji programu odbędzie się podczas Wielkiego Testu Flotowego na Torze Słomczyn 16 maja 2019 roku. W tym właśnie dniu, na Torze, bić będzie serce polskiej motoryzacji i sektora flotowego – zgromadzenia będą mieli okazję zapoznać się w pełni z ideą i szczegółami projektu oraz zapisać się na specjalnie przygotowanych stanowiskach komputerowych.

 

Natomiast 20 maja 2019 roku to dzień w którym swoją wiedzą z uczestnikami podzielą się prawnicy zrzeszeni w naszym stowarzyszeniu. Tego dnia w Digital Knowledge Village w Warszawie poprowadzą oni szkolenia prawne o następujących tematach.

 

 

 

Koszty zakupu, najmu, leasingu i eksploatacji flot w świetle zmian przepisów podatkowych w 2019

doradca podatkowy Bartosz Mazur, kancelaria Gekko Taxens Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

Wsparcie z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu w 2019. Warunki uzyskania dofinansowania na budowę stacji ładowania i zakup pojazdów elektrycznych

adwokat Maciej Krotoski, kancelaria M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni Spółka Komandytowa

 

 

 

 

Rok od RODO. Warunki przetwarzania danych o wykroczeniach drogowych – obowiązki i prawa zarządcy floty. Co się zmieniło?

radca prawny Dariusz Brzozowski, kancelaria prawa motoryzacyjnego Motoprawnik.com

 

 

 

 

Każdy z bloków będzie trwał 1,5 godziny. Po więcej szczegółów i możliwość zapisu do programu zapraszamy na : www.ekspert-flotowy.pl