Zaproszenie kierujemy do prezesów, dyrektorów i właścicieli firm przemysłowych i produkcyjnych, dyrektorów poszczególnych zakładów, dyrektorów i kierowników działów zakupów, dyrektorów i kierowników działów odpowiedzialnych za parki maszynowe, prawników wewnętrznych.

Szkolenie jest organizowane przez kancelarię prawną JDP.

 

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z kancelarią.

Program

 1. Rodzaje umów na nabycie robotów przemysłowych
  •  umowy okresowe a jednorazowe
  • przykłady umów jednorazowych
  • przykłady umów okresowych
 1. Rękojmia i gwarancja
  •  istota, terminy
  •  uprawnienia i obowiązki
 1. Wykonanie zastępcze
  •  istota, kluczowe pojęcia, możliwe modyfikacje w umowie
 1. Weryfikacja kontrahentów, zagraniczny kontrahent i kluczowe klauzule umowne

Webinar poprowadzą:

Obraz1

Wojciech Bazan

adwokat
Partner

e-mail: wojciech.bazan@jdp-law.pl

Obraz2

Kinga Zagrajek

adwokat
Associate

e-mail: kinga.zagrajek@jdp-law.pl

Kancelaria JDP – jest jednym z liderów w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego oraz zastępstwa procesowego na rzecz wykonawców, inwestorów prywatnych i podwykonawców przy realizacji złożonych inwestycji infrastrukturalnych.

 

Eksperci JDP doradzają w toku realizacji złożonych inwestycji m. in. energetycznych, kolejowych, drogowych, mostowych, gazowych, obiektów użyteczności publicznej oraz przemysłowych. Prowadzą kilkadziesiąt precedensowych sporów sądowych i arbitrażowych dotyczących inwestycji budowlanych lub infrastrukturalnych, przyczyniając się niejednokrotnie do kształtowania polskiego orzecznictwa.

 

Kancelaria została wielokrotnie wyróżniona w międzynarodowych rankingach Chambers Global, Chambers Europe i Legal 500 w kategoriach: Construction (Band 1); Public Procurement; Dispute Resolution; Arbitration; Real Estate i Commercial oraz Corporate & M&A.

Podanie wszystkich wymaganych danych jest warunkiem uczestnictwa w webinarze. Wszystkie zgłoszenia są weryfikowane. Zaakceptowani zostaną tylko uczestnicy logujący się z domen firmowych. Udział w webinarze jest bezpłatny.